O nas

Świadczymy profesjonalne usługi detektywistyczne, których gwarantem jest detektyw Paweł Aleksandrowicz, wcześniej długoletni oficer Centralnego Biura Śledczego. Na rynku istniejemy od 2009 roku i w tym czasie rozwiązaliśmy dziesiątki spraw z różnych dziedzin.

Stosując nowoczesne techniki śledcze, zdobywamy dowody służące wniesieniu sprawy do sądu lub zmianie przebiegu procesu. Współpracujemy z kancelariami adwokackimi i radców prawnych, przez co jesteśmy w stanie przeistoczyć pozyskane informacje na argumenty w sporze sądowym.

Prowadzone przez nas obserwacje są dyskretne i dostarczają wartościowych materiałów wideo oraz zdjęć. Z użyciem najnowocześniejszych technologii zajmujemy się także ochroną firm przed podsłuchami oraz wywiadem gospodarczym. Dzięki temu przedsiębiorstwa są w stanie zabezpieczyć się przed wymiernymi stratami.

Zajmujemy się między innymi sprawami rodzinnymi, gospodarczymi, kryminalnymi czy poszukiwania osób. Nasze czynności wykonujemy także poza Polską. Pracowaliśmy już w licznych krajach Unii Europejskiej.